GUOLIŲ GAMINTOJAI

    FBJ Bearings – tai organizacija, kurioje yra naudojama per 50 metų sukaupta guolių gamybos patirtis bei aukščiausios technologijos. FBJ Bearings orientuojasi į automobilių, pramonės ir žemės ūkio rinką, pateikdama aukščiausios klasės produktus konkurencingomis kainomis. FBJ Bearings prekybos tinklas yra plačiai paplitęs pasaulyje ir nuolatos plečia savo pardavimų tinklą. FBJ Bearings yra gavę ISO 9001 kokybės sertifikatą, kuris užtikrins, kad Jūs ir Jūsų verslas gaunate aukščiausios kokybės produktus.

    FYH yra seniausias ir didžiausias rutulinių guolių gamintojas Japonijoje. Dar 1950 m. pradėję gaminti guolius ir tvirtinimo taškus Japonijos rinkai, šiuo metu kompanija yra pirmaujanti guolių gamintoja visame pasaulyje.
FYH laikosi griežtos Japonijos pramonės standartų (JIS) pasirenkant medžiagas ir gamybos metodus. FYH yra kuriami atsižvelgiant į tai, kad guolius nuolatos veiks didžiulės apkrovos bei dideli apsisukimų skaičiai.
Šiuo metu FYH gaminių linijoje yra virš 700 rūšių guolių ir 300 rūšių guoliaviečių. Kasmet gaminių linija yra plečiama atsižvelgiant į rinkos poreikius.

  KOYO bendrovė buvo įkurta 1921 m. Japonijoje. Ji turi ilgą veiklos istoriją. KOYO yra Japonijos bendrovė su 6557 darbuotojais. Šiai bendrovei priklauso 8 gamyklos ir 28 pardavimo filialai Japonijoje. Užsienyje ji turi 9 gamyklas ir 24 pardavimo filialus. KOYO guoliai yra plačiai naudojami mašinų gamyboje. KOYO gaminiai visame pasaulyje pripažinti kaip aukščiausios kokybės guoliai. KOYO guoliai montuojami erdvėlaivių gamybos technologijose, kompiuterių komponentuose, greituosiuose traukiniuose, pramoninėse mašinose, CNC tekinimo staklėse, aukšto tikslumo apdorojimo mašinose, garo lokomotyvų pramonėje, geležies ir plieno gamybos pramonėje.

  1883 metais p. Fischer sukūrė bendrovę pavadinimu FAG. FAG guoliai įsitvirtino visose srityse ir vaidina svarbų vaidmenį.  FAG produktai taikomi aeronautikos inžinerijoje, metalo pjovimo ir geležies bei plieno apdorojimo įrangoje, valcavimo staklyne, mechaninės pavaros įrangose, popieriaus bei cemento mašinose, malūnuose, kasybos mašinose, vibracinėse mašinose, aplinkos apsaugos įrangoje, vėjo energijos gamybos įrangoje, laivų ir radarų antenose, tekstilės pramonėje. Susijungus INA ir FAG kompanijoms, buvo sukurta patogi riedėjimo guolių montavimo ir priežiūros sistema.

  NTN kompanija taip pat buvo įsteigta Japonijoje 1918 metais. NTN kompanija turi 11 gamyklų, 25 pardavimo filialus ir 3 mokslo tyrimo institutus visame pasaulyje. NTN specializuojasi mikro rutulinių guolių su giliu grioveliu gamyboje bei cilindrinių guolių gamyboje. Šios kompanijos rutuliniai guoliai naudojami visose srityse, kaip antai palydovuose, aviacijos, geležinkelio ir automobilių įrangoje bei maisto pramonės mašinų sektoriuje.  Kiekvienas NTN pagamintas produktas siekia 0,01 milimetro tikslumo lygį. NTN guoliai -  pagrindiniai pamatai pažangioje  pramonės srityje.

  IKO kompanija įkurta Japonijoje. IKO yra profesionalus adatinių ir ritininių guolių gamintojas. Ši kompanija turi aukštą reputaciją visame pasaulyje. Tai ilgiausią gamybos patirtį turintis gamintojas. Jo produktai  plačiai naudojami staklių surinkimo procese taip pat kitų pramonės sričių šakose. IKO adatiniams guoliams vidinė struktūra leidžia pasiekti lengvą dizainą. IKO adatiniai ir ritininiai guoliai naudojami unikalių mechanizmų ir aukšto tikslumo reikalaujančiose mašinose. IKO produktai visada išlaiko aukštą kokybės standartą.

  NSK organizacija įsteigta Japonijoje 1916 metais. NSK didžiausią dėmesį skiria didelio tikslumo reikalaujančių guolių gamybai. Šiuo metu NSK įsteigė pardavimo tinklą daugiau nei 20 šalių ir regionų visame pasaulyje. Jai priklauso daugiau kaip 50 gamyklų. NSK pagrindinė produkcija yra guoliai. NSK kompanijos pagrindinis tikslas – užtikrinti produktų sklandų rotacinį sukimąsi. NSK kompanija skatina visuotinį energijos taupymą ir išteklių apsaugą.

  INQUE JIKUUKE KOGYO (IJK) – tai profesionalūs guolių gamintojai. Gaminantys tiek standartinius, tiek specifinius įvairių tipų rutulinius guolius nuo 1938 metų. Sukaupę didžiulę patirtį IJK gali didžiuotis tuo, kad tarp klientų yra žinomi ir vertinami kaip geros kokybės guolių gamintojai. IJK turi platų produktų pasirinkimą visoms pramonės šakoms. IJK įdiegtos gamybos technologijos leidžia prisitaikyti prie kiekvieno kliento ir taip patenkinti net įnoringiausio kliento poreikius.

  SKF rutulinių guolių būstinė yra Geteborge, Švedijoje įkurta 1907 metais. Tai naujausių technologijų ir gamybos lyderis. SKF grupė yra pirmaujanti pasaulyje tiekiant rutulinius guolius, teikiant tepimo sistemų paslaugas. Tepimo paslaugos apima techninę pagalbą, priežiūrą, diagnostiką ir mokymus. SKF tai didelė kompanija, turinti savo mokslinį tyrimo institutą Olandijoje. Šioje kompanijoje dirba 40000 darbuotojų. SKF ženklu žymima daugiau kaip 20000 gaminių rūšių. SKF gamina tiesialinijinius guolius, slydimo guolius, rutulinius arba ritininius.

  Nuo pat įkūrimo t.y. 1946m. Vokietijos INA guolių gamintojai didžiausią dėmesį skyrė naujovių diegimui, siekiant patenkinti klientų poreikius ir teikti aukštos kokybės gaminius. To pasekoje INA produktus pripažino visi automobilių gamintojai. Adatiniai ritininiai INA guoliai lyderiai pasaulyje. Šiuo metu INA bendrovė turi daugiau nei 30 gamyklų ir valdo per 30000 parduotuvių. INA produktai naudojami mašinų ir statybos pramonėje, vandens ir vėjo inžinerijos, staklių gamybos mašinų pramonėje, medžiagų tvarkymo ir pakavimo pramonėje, elektriniuose įrankiuose,  puslaidininkių pramonėje, siurblių, ventiliatorių, pramoninių mašinų ir automatizavimo pramonėje.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „timken“   TIMKEN bendrovė - kūginių ritininių guolių lyderiai. TIMKEN kompanija įkurta 1899 metais. TIMKEN  yra viena  pirmaujančių gamintojų pasaulyje. TIMKEN išrado kūginius ritininius guolius daugiau nei prieš 100 metų, todėl tapo neginčijamu lyderiu pramonėje. Ši kompanija, atidariusi  filialus 25 šalyse visame pasaulyje, teikia kokybišką ir patogų aptarnavimą savo klientams. Šiandien TIMKEN kompanija taip pat siūlo cilindro ritininius guolius, sferinius ritininius guolius, adatinius ritininius guolius ir rutulinius guolius.